Středa, 18 Listopad 2015 10:00

kulturní servis pulsPlánujete posezení s přáteli či rodinou a nevíte, jakou pochoutkou je pohostit? Pusťte se do kuřecích stehýnek na rozmarýnu. Recept je velice jednoduchý, stejně jako samotná příprava pokrmu a věřte, že si vaši hosté zaručeně pošmáknou.

Suroviny:
1 kg kuřecích stehen Dobré maso
2 žluté papriky
1 balení cherry rajčátek
1 balení černých oliv
500 g rajčatového protlaku
olivový olej
sůl
pepř
čerstvý rozmarýn
grilovací koření
oregano

kulturní servis puls

Postup:
Kuřecí stehna omyjeme, očistíme a okořeníme solí, pepřem a grilovacím kořením. Po té je dáme na půl hodiny do lednice odležet.

Mezitím si připravíme zbývající ingredience. Olivy osušíme a ponecháme vcelku, cherry rajčátka rozkrájíme na půlky a papriku pokrájíme na tenčí proužky.

Připravíme si pekáček, který vytřeme olivovým oleje. Na dno poklademe kuřecí stehna, mezi ně umístíme pokrájenou zeleninu, tu na závěr posypeme oreganem a pak přidáme čerstvý rozmarýn. Nakonec vše přelijeme připraveným rajčatovým protlakem.

Kuřecí stehna se zeleninou pečeme zhruba 30 minut, dokud není maso hotové a zelenina změklá.


kulturní servis pulsV Penny Marketu nakoupíte například suroviny na tyto výborná kuřecí stehna na rozmarýnu. Chutné jídlo, které není drahé, zasytí a přitom je rychle hotové. Co víc si přát. Navíc na přípravu tohoto pokrmu můžete použít výrobky z řady Dobré maso. Ty garantují české výrobce, respektují tradiční receptury a mají lahodnou chuť. Vyzkoušet můžete také Penny značku, řadu oblíbených výrobků za příznivé ceny. Více se dozvíte na www.penny.cz

Hrajte s námi o 3 nákupní poukázky do Kauflandu v hodnotě 500 Kč a můžete vyrazit na nákup čerstvých ryb. Stačí, když odpovíte na níže uvedenou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka
Jak se jmenuje vlastní značka Penny Marketu, pod kterou nabízí kvalitní a čerstvé maso?

1) Maso pro vás
2) České maso
3) Dobré maso

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :
- do předmětu zprávy napište „Penny Market“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Maso pro vás“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí v pátek 27. listopadu 2015 v 19 hodin.
Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

 

Text: Redakce
Foto: Penny Market

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.