Středa, 27 Duben 2011 09:00

Eddie StoilowV polovině března vyšlo druhé album skupiny Eddie Stoilow. Dostalo název Oh My God! a již brzy bude oficiálně přivítáno do hudebního světa. Ve středu 4. května proběhne v pražském klubu Palác Akropolis slavnostní křest desky. Přijďte si i vy poslechnout známé pecky i novinky z aktuálního CD. Předčí Oh My God! první počin této kapely?

 

První jarní den byl jako stvořený pro začátek něčeho nového. A tak není divu, že si partička Eddie Stoilow vybrala právě tento termín k uvedení svého nového alba, které nese název „Oh My God!“. Deska vyšla, stejně jako ta předchozí, u Championship Records. Kapela, ve složení zpěvák a kytarista Jan „Žampík“ Žampa, klávesista David „Sverje“ Šmídt, na basu hrající Martin „Pušky“ Puškař, kytarista Martin „Mrázič“ Mrázek, za bicími sedící Michal „Honx“ Hons a na perkuse hrající Vladimír „Vladko“ Zeman, si tentokrát na pomoc přizvala zpěváka Davida Kollera nebo písničkáře Xindla X.

Své druhé album pokřtí skupina už příští týden, konkrétně ve středu 4. května v Paláci Akropolis. Chybět samozřejmě nesmí ani kmotr kapely Pavel Cejnar a jejich „guru“ Bob Klepl. David Šmídt zve všechny na křest se slovy: „Bude to koncert, který byste si neměli nechat ujít. Připravujeme velmi speciální dvouhodinový set s vymazlenou světelnou show a překvapením. Také zahrajeme některé písně premiérově.“ Na desce naleznou fanoušci třináct anglických skladeb, jedenáct základních, jako jsou „Here We Go“, „Frozen“, „Today“ nebo „Goodbye“ a dva bonusy „Floating“ a „Snooze“.


Eddie Stoilow


Kromě zmiňovaného slavnostního koncertu v Akropoli můžete Eddie Stoilow vidět například také 13. května na Žofíně, kde vystoupí v rámci galavečera Bílá lyže, 11. června na JamRocku v Žamberku, 8. července na festivalu v Rožnově pod Radhoštěm či 30. 7. na Malé Skále, kde se pořádá Benátská noc.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Turner


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Nové hudební počiny čekají bujaré křty – na co se můžeme těšit?
Eddie Stoilow zazářili v Hard Rock Café 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.