Čtvrtek, 25 Srpen 2016 10:00

tv barrandovV pátek 26. srpna odstartuje ve 20:20 na TV Barrandov nový seriál z kriminálního prostředí v hlavních rolích s Kateřinou Brožovou, Janem Šťastným, Miroslavem Etzlerem a Markem Vašutem. Každý díl Doktorky Kellerové bude věnovaný jednomu neobyčejnému příběhu, který napsal sám život. Diváci se mohou těšit na dojemné momenty, ale i témata, z nichž běhá mráz po zádech.


Psychiatrička Lýdie Kellerová, v podání herečky Kateřiny Brožové, za sebou zanechává svou minulost a začíná zcela nový život, se kterým je spojena soukromá praxe v oboru psychiatrie a rovněž se dostává i k soudnímu znalectví. Řeší neobvyklé případy běžných lidí, které se v životě mohou stát komukoli z nás. Spolupracuje nejen s policií, ale také se soudy. Důležité je rozklíčovat, zda se jedná pouze o právní problém, nebo je v tom hlubší, psychologická podstata.

Mimo tyto případy však v jejím životě sehrávají důležitou roli i osobní vztahy. Osud ji přivede do cesty nového muže, od kterého si však Doktorka Kellerová drží jistý odstup a jejich pohled na společný vztah je v mnohém velmi odlišný. Do velmi otevřené, avšak zcela přátelské roviny se dostává rovněž se svým parťákem, který působí jako soudní znalec v oboru interny a chirurgie. V neposlední řadě sehraje v jejím novém životě jistou úlohu i její exmanžel v podání Marka Vašuta.

tv barrandov

„Doktorka Kellerová se rozvedla, opustila původní profesní prostředí a přestěhovala se jinam. Nyní má svou novou kancelář, ordinaci, rozšířila své profesní kompetence a dostává se do úplně jiných prostředí. Potkává nové postavy, řeší nové příběhy a hledá sama sebe. Nachází v sobě úplně jiný potenciál a sílu, má vize ve vztahu k okolí i k životu, což je herecky velice zajímavé. Pro mě osobně to byla krásná zkušenost,“ prozradila o seriálu Kateřina Brožová.

 


Text: Otiz
Foto: TV Barrandov

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.