Úterý, 29 Listopad 2011 08:30

 

Koncert v barvách SemaforuNevíte, kam zajít na den sv. Mikuláše? Zkuste si zpestřit program kulturně, máme pro vás tip. V pražském Divadle Rokoko se bude konat koncert plný šlágrů. Jakých? Přímo ze Semaforu. Chybět tedy nemohou Jiří Suchý a Jitka Molavcová. Večerem pak budou provázet Petr Macháček s Dášou Zázvůrkovou.


Večer má název „Koncert v barvách SeMaForu" a je inspirován samozřejmě písněmi z repertoáru tohoto legendárního divadla. Uslyšíte skladby „Tereza", „Kolena", „Tak abyste to věděla", „Nevyplacený blues", „V opeře", „Pramínek vlasů" a další hity. Hlavní postavy představení - zmiňovaní  Petr Macháček a Dáša Zázvůrková – mají k divadlu silný vztah, protože zde hrají, takže vám podají písně v té nejlepší formě.  

Koncert v barvách Semaforu„Návštěvníci se mohou těšit na partu mladých lidí, kteří mají chuť tvořit, na jedinečnou kapelu Jakub Šafr Trio, krásnou Dášu Zázvůrkovou, na mě a na vzácné hosty, pana Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. A samozřejmě také na krásné písničky divadla Semafor,“ sděluje zpěvák a herec Petr Macháček.

A na co se můžeme ještě těšit? Kromě hudebních vystoupení, která si hlavní protagonisté připravili, tu budou i Jiří Suchý a Jitka Molavcová, kteří k Semaforu neodmyslitelně patří. Večer mimo jiné zazpívají společně se Zázvůrkovou a Macháčkem písničky z jazzové opery Dobře placená procházka. Říká vám to něco? Je to jazzová opera Národního divadla, kterou režíroval Miloš Forman a kde se sešli Suchý, Molavcová, Zázvůrková a Macháček.

Představení se bude konat 6. prosince 2011 od 19 hodin v Divadle Rokoko. Vstupenky můžete zakoupit již nyní na pokladnách Městských divadel pražských nebo přes webové strán ky MDP www.mestskadivadlaprazska.cz.Text: Aneta Šimonková
Foto: Koncert v barvách Semaforu

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Apartmá v hotelu Plaza vám pošimrá bránice
Divadlo Na Fidlovačce se připravuje na My Fair Lady
Dětem Ráje se na Slovensku dařilo, u nás si dávají pauzu
Muzikál Kleopatra se vrací na Broadway

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.